Contact - ConQuaestor
Contact

Contact

Vind ons direct

ConQuaestor

Reactorweg 9A
3542 AD Utrecht
Route

Wij helpen je graag direct

Graag praten wij verder met je over de mogelijkheden.

Portret Arno Smit
Arno Smit

Manager Competence Center Project Control

+31 (0)6 2882 7367
arno.smit@conquaestor.nl
Portret Judith Beuse
Judith Beuse

Senior Recruiter

+31 (0)6 8235 8949
judith.beuse@conquaestor.nl
Portret Frank Minkenberg
Frank Minkenberg

Directeur ConQuaestor
Algemene vragen

+31 (0)6 3761 5328
frank.minkenberg@conquaestor.nl
Portret Boudewijn van den Dool
Boudewijn van den Dool

Manager Competence Center Business Analytics

+31 (0)6 5168 3764
boudewijn.van.den.dool@conquaestor.nl
Portret Gert-Jan Kievit
Gert-Jan Kievit

Manager Competence Center Business Control

+31 (0)6 1024 6135
gert-jan.kievit@conquaestor.nl
Portret Frans Peek
Frans Peek

Business Manager/Manager ZZP-Community

+31 (0)6 1335 2301
frans.peek@conquaestor.nl
Portret Marc Kumar
Marc Kumar

Manager Competence Center Risk Management

+31 (0)6 2495 7594
marc.kumar@conquaestor.nl
Portret Marco Schmitz
Marco Schmitz

Business Manager

+31 (0) 6 1506 5664
marco.schmitz@conquaestor.nl
bel mij