Contact - ConQuaestor
Contact

Contact

Vind ons direct

ConQuaestor

Reactorweg 9A
3542 AD Utrecht
Route

Wij helpen je graag direct

Graag praten wij verder met je over de mogelijkheden.

Portret Arno Smit
Arno Smit

Directeur opleidingen

+31 (0)6 2882 7367
arno.smit@conquaestor.nl
Portret Judith Beuse
Judith Beuse

Senior Recruiter

+31 (0)6 8235 8949
judith.beuse@conquaestor.nl
Portret Jaymi Cornelisse
Jaymi Cornelisse

Directeur ConQuaestor
Algemene vragen

020 515 1555
jaymi.cornelisse@conquaestor.nl
Portret Boudewijn van den Dool
Boudewijn van den Dool

Manager Competence Center Business Analytics

+31 (0)6 5168 3764
boudewijn.van.den.dool@conquaestor.nl
Portret Marc Morgenland
Marc Morgenland

Manager Competence Center Business Control

+31 (0)6 1000 4234
marc.morgenland@conquaestor.nl
Portret Guido Vrencken
Guido Vrencken

Manager Competence Center Finance Transformation

+31 (0)6 1215 3794
guido.vrencken@conquaestor.nl
Portret Frans Peek
Frans Peek

Business Manager/Manager ZZP-Community

+31 (0)6 1335 2301
frans.peek@conquaestor.nl